מערכת הצבעה אלקטרונית

כמעט לכל אחת ואחד מאיתנו יושב בכיס אמצעי תקשורת רב עוצמה. באמצעות המכשירים הדיגיטליים שלנו אנו יכולים לשמור על קשר רציף עם אנשים מהצד השני של העולם, לצרוך מגוון סוגים של תוכן ואפילו להזמין מוצרים מכל מדינה ברחבי הגלובוס. עם העוצמה התקשורתית האדירה הזו, לרבים מאיתנו קשה להבין מדוע דווקא בתהליך כל כך קריטי כמו בחירות, אנחנו חוזרים אל פתקי הנייר. פתרון שכבר קיים והוכח כאמין מאפשר לשנות את כללי המשחק מהיסוד. באמצעות מערכת הצבעה אלקטרונית ניתן לערוך בחירות לכל מטרה באמצעים דיגיטליים מתקדמים ומאובטחים ולהפוך את התהליך לנגיש ונוח מאי פעם.

פתרון הצבעה שמתאים לכולם

אחד הטיעונים העיקריים של המתנגדים למערכת הצבעה אלקטרונית הוא שאנשים מבוגרים או בעלי מוגבלויות יתקשו לתפעל את המערכת הדיגיטלית. עם המערכת החדשה שפיתחנו, ההצבעה האלקטרונית תהיה פשוטה אפילו יותר מהכנסת פתק למעטפה. ניתן פשוט להיכנס מכל טלפון נייד לאפליקציה ייעודית ולבצע את ההצבעה בלחיצה אחת, או להגיע אל מתחמי בחירות שיועדו לכך ולבצע את ההצבעה בקלות באמצעות מסך מגע מאובטח. בקליק אחד, ההצבעה שלך הושלמה והכל בעזרת אפליקציית בחירות קלה ונוחה.

הצבעה ללא התערבות אנושית

היתרון הבולט ביותר בשימוש במערכת הצבעה אלקטרונית היא שהממשק מבטל לחלוטין את הגורם האנושי. מה זה אומר בפועל? תהליכי בחירות ללא טעויות בספירה או ניסיונות למניפולציות ועסקאות מפוקפקות במהלך ספירת הקולות. תהליך הספירה כולו נעשה באמצעות תהליך מאובטח מוצפן וממוחשב ומאפשר בקרות למניעת התערבות אנושית.

מעולם לא היה פשוט כל כך להצביע

מדובר באמת בתהליך שכל אדם יכול לבצע. פשוט מזדהים במערכת באמצעות קוד סודי שנשלח לטלפון הנייד, מסמנים בקלות את המועמדים, מאשרים סופית ומקבלים אישור הצבעה שמבטיח שההצבעה נקלטה בשרתי ההצבעות. בין אם מדובר בבחירות לוועד הבית או לרשות המקומית, אנחנו כאן כדי להבטיח שהתהליך יעבור על הצד הטוב ביותר. למידע נוסף, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים עוד היום.

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ איתנו?

התקשרו: 03-3766640
או השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם: