הצבעה דיגיטלית

קיום של מערכת בחירות או הצבעה בקנה מידה רחב בנושאים שונים, הוא דבר מורכב יחסית מבחינה ארגונית ותפעולית. מערכת בחירות צריכה להיות הוגנת, מסודרת, לאפשר בחירה לכל בעלי זכות ההצבעה ולהיות נגישה וברורה לכל מצביע. אחד מהפתרונות הטובים ביותר הקיימים כיום, בעידן הדיגיטלי, הוא קיום הצבעה דיגיטלית בגופים וארגונים. הצבעה דיגיטלית יכולה להתאים למערכות בחירות במפלגות, ארגונים, וועדי עובדים, גופים עסקיים וכל גוף שמנהל בחירות או הצבעה בנושא מסוים.

מערכת בחירות עם הצבעה דיגיטלית

לקיום מערכת בחירות עם הצבעה דיגיטלית יש יתרונות רבים. ההצבעה הדיגיטלית נעשית דרך מחשב או אפליקציה ייעודית, והיא מאפשרת לכל בעל זכות הצבעה להצביע מכל מקום. כאשר מבצעים הצבעה דיגיטלית בעזרת המערכת המתקדמת של LogiVote, ניתן להבטיח שהבחירות תהיינה הוגנות, בטוחות ויעילות. מערכת בחירות דיגיטליות כוללת לא רק את אמצעי ההצבעה הממוחשבים, אלא גם את מערכת הניהול של הוועדה המארגנת של הבחירות, אתר אינטרנט שמרכז את כל המידע שהבוחרים זקוקים לו לפני ההצבעה ובמהלכה וכן אמצעי עזר נוספים למועמדים – כמו מערכת CRM ייעודית. כאשר מקיימים הצבעה דיגיטלית, ניתן להחליט שהיא תתקיים לאורך מספר ימים, או לכל פרק זמן שנדרש, והדבר פשוט מאוד מבחינה תפעולית. כך ניתן לבצע מערכות בחירות גם בקרב מספר גדול מאוד של בוחרים, ובמקומות מרוחקים מבחינה גאוגרפית.

הצבעה דיגיטלית עם המערכת של LogiVote

המערכת של LogiVote היא מערכת חכמה לניהול הצבעה דיגיטלית ומערכות בחירות ממוחשבות. החברה צברה ניסיון רב, שהצטבר בניהול מאות מערכות בחירות בעזרת המערכת, והיא מציעה פתרון יעיל, חכם, ממוחשב לחלוטין, מאובטח ושקוף. בעזרת המערכת של LogiVote ניתן להבטיח שכל גוף שמקיים בחירות או הצבעה בנושא מסוים, יוכל לעשות זאת באופן ההוגן, היעיל והאמין ביותר.

הצבעה דיגיטלית

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ איתנו?

התקשרו: 03-3766640
או השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם: