בחירות דיגיטליות

כיום, כשהפתרונות הדיגיטליים מלווים אותנו בכל תחומי החיים, רק מתבקש שנוכל ליהנות מהיתרונות הללו גם בעת מימוש זכותנו הדמוקרטית החשובה ביותר. עם המערכת הנכונה, ניתן ליהנות מתהליך בחירות נוח, פשוט, נגיש ובטוח יותר. על אף שבינתיים לא ניתן לערוך בחירות דיגיטליות לכנסת ישראל, ישנם עוד ארגונים רבים בהם אנו נדרשים להשתתף בבחירות שמתקיימות שם. בין אם מדובר בבחירות לוועד העובדים או לארגון הסטודנטים שלך, יש לך הזדמנות ליהנות מכל היתרונות של מערכת בחירות דיגיטליות . נשמח ללוות אותך לאורך כל התהליך ולהעמיד לרשותך מערכת מתקדמת שתבטיח שכל התהליך יעבור חלק.

מזעור טעויות

איסוף הקולות הדיגיטלי מבטל את מרחב הטעויות הקיים בבחירות בפתקים. אין יותר טפסים או פתקים פסולים. מה שהצבעת זה מה שיספר בשלב הפקת התוצאות. כך, אנו מבטיחים בחירות מדויקות ואמינות יותר.

שמירה על טוהר הבחירות

המערכת האלקטרונית הסגורה אינה מאפשרת מקום רב להתערבויות חיצוניות ומאפשרת למנוע ככל הניתן מניפולציות והונאות במהלך ההצבעה.

להצביע מכל מקום

במקום לבזבז יום שלם על הבחירות, ניתן להצביע בקלות ובנוחות מהבית או מכל מקום בו אנו נמצאים באמצעות אפליקציה ייעודית. פתרון התוכנה המאובטח יאפשר לך להזדהות במהירות ובקלות ולהבטיח שלא ניתן יהיה לבצע הצבעה כפולה.

פשוט, מהיר ויעיל

במקום לטבוע בערמות של ניירת – פשוט מצביעים בקליק, מאשרים ומקבלים את התוצאות תוך דקות בסוף יום הבחירות ככה הצבעה דיגיטלית עובדת, פשוט. זה הזמן להתקדם לפתרון חדיש ויעיל שיהפוך את תהליכי ההצבעה המסורבלים והארוכים לנחלת העבר. נשמח ללוות אותך אל תהליכי ההצבעה של העתיד ולהקים עבורך מערכת בחירות דיגיטליות שתשנה את כל כללי המשחק. לפרטים נוספים על כל יתרונות המערכת ומגוון היישומים שהיא מציעה, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום ואחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם עם כל המידע הנדרש כדי להתחיל.

בחירות דיגיטליות

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ איתנו?

התקשרו: 03-3766640
או השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם: