אפליקציה בחירות | אפליקציית בחירות

לקיום הצבעה בקנה מידה גדול או מערכת בחירות באמצעות אפליקציית בחירות דיגיטלית יש יתרונות רבים. ראשית, השימוש באפליקציה מאפשר לבוחרים שנמצאים במקומות מרוחקים להצביע בנוחות במקום מגוריהם. לא כל ארגון מחזיק במשאבים הנדרשים לפיזור של קלפיות ברחבי הארץ, ולכן הצבעה דיגיטלית באמצעות אפליקציית בחירות מהווה פתרון מצוין. בנוסף לכך, שימוש באפליקציית בחירות דיגיטלית מאפשר לנהל את הנתונים של הבחירות בצורה מרוכזת ויעילה. בכל רגע נתון, הוועדה המארגנת יכולה לדעת מהו אחוז ההצבעה וציר הזמן של כמות ההצבעות . כאשר משתמשים באפליקציית הבחירות של LogiVote, הנתונים זורמים היישר למערכת מרכזית שהיא מאובטחת ומגובה, וכל הנתונים בגין אחוז ההצבעה והמועמדים זמינים בשקיפות מלאה גם לציבור המצביעים, באמצעות אתר בחירות מרכזי אחד.

למי מתאים השימוש באפליקציית בחירות?

בעזרת ניהול בחירות דיגיטליות עם אפליקציית בחירות ניתן לייעל מאוד את תהליכי ההצבעה וגם לחסוך במשאבים יקרים. המערכת של LogiVote מאפשרת לכל גוף פוליטי, עסקי או ארגוני לקיים הצבעה במגוון נושאים, ולא רק בחירות של נציגים. מגוון השימושים האפשריים של אפליקציית בחירות הוא רחב ביותר. בחירות דיגיטליות יכולות לשמש לקיום בחירת נציגים, קיום משאלי עם או משאלים חברתיים, קיום סקרים בקנה מידה גדול, קבלת החלטות ארגוניות ועוד.

אפליקציית הבחירות החכמה של LogiVote

LogiVote פועלת בעולם הבחירות הדיגיטליות כבר במשך יותר משני עשורים. החברה ממשיכה לפתח ולשכלל את אפליקציית הבחירות שלה, ועל כך יכולים להעיד מאות ארגונים וגופים שכבר עשו שימוש במערכת הזו. אפליקציית הבחירות של LogiVote מאפשרת קיום מערכות בחירות שהן מותאמות לצרכים של כל ארגון, והן בטוחות, מאובטחות, שקופות וניתנות לניהול בקלות וביעילות מכל מקום. בחירה באפליקציית הבחירות של LogiVote מבטיחה כי הארגון יכול לנהל בעצמו הצבעות בכל נושא, ולעשות זאת באופן הטוב ביותר, הן מבחינת ניהול ההצבעה והן מבחינת ניתוח הנתונים ושמירה על מערכת בחירות נקייה ושקופה.

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ איתנו?

התקשרו: 03-3766640
או השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם: