אפליקציה להצבעה | אפליקציה להצבעות

בחירות דיגיטליות הן פתרון יעיל ואפקטיבי שמאפשר לגופים פוליטיים, עסקיים וחברתיים לקיים הצבעה במגוון נושאים ולמגוון מטרות. חברת LogiVote מציעה לאותם גופים מערכת בחירות דיגיטלית נוחה לתפעול, עם אפשרויות בקרה מלאות, ויכולת התאמה אישית מלאה לצרכים הספציפיים של כל גורם. מכיוון שלא תמיד ישנה אפשרות לקיים מערכת בחירות עם קלפיות פיזיות, הפתרון של שימוש באפליקציה להצבעה אינטרנטית מאפשר לקיים בקלות הצבעות גם כאשר ישנו מספר גדול מאוד של בוחרים. את הבחירות האינטרנטיות ניתן לבצע במשך פרק זמן של כמה ימים, אם רוצים בכך, והן נעשות באופן מאובטח שמבטיח כי אף קול לא ילך לאיבוד וכי הבחירות תהיינה הוגנות ומדויקות.

אפליקציה להצבעה – הפתרון המושלם

אפליקציה להצבעה של חברת LogiVote נועדה כדי לתת מענה לקיום מערכות בחירות באופן ממוחשב וגם באופן מרוחק. בפיתוח האפליקציה הושקעו משאבים רבים לאורך שנים, והיא בעלת ממשק משתמש נוח וקל לשימוש, שמאפשר לבוחרים בכל מערכת בחירות למלא את חובתם באופן נוח ויעיל. תהליך ההצבעה הממוחשב מתבצע תוך מתן כלי ניהול ובקרה מתקדמים לוועדה שאחראית על ניהול התהליך. ההצבעה נותרת חשאית, אך בידי הוועדה המארגנת יש את היכולת להוציא דו"חות בקרה בזמן אמת ולקבל נתונים לגבי אחוז ההצבעה גם לפני שמועד ההצבעה מסתיים.

מערכת הבחירות הדיגיטלית של LogiVote

LogiVote פעילה בעולם מערכות הבחירות הדיגיטליות כבר למעלה משני עשורים. החברה מציעה אפליקציה להצבעה שהיא מאובטחת ביותר, נוחה לשימוש, ומאפשרת לפרוש כל מערכת בחירות לכל פרק זמן שהוא, בהתאם לצורך. האפליקציה להצבעה של LogiVote נוסתה כבר במספר רב של מערכות בחירות, במפלגות, חברות וארגונים – ומספקת תוצאות מהירות, מדויקות ומאובטחות בכל פעם מחדש

אפליקציה להצבעה

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ איתנו?

התקשרו: 03-3766640
או השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם: